Ar jums tikrai reikia greitojo kredito?

Ne visada galime taip paprastai planuoti savo finansinius įsipareigojimus ir namų biudžetą. Kartais pačiu netinkamiausiu metu mus užpuola įvairiausi įsipareigojimai iš kurių išlipti yra gana sunku. Nors greitieji kreditai vertinami kaip vienas iš didžiausių finansinių įsipareigojimų, visgi, žmonių pasinaudoti šia teikiama paslauga nemažėja. Deja, ne visada pavyksta paskolas gražinti dėl visiškai objektyvių priežasčių. Dažnai netekus darbo ar staiga susirgus neišeina įmonei gražinti paskolos. Tuomet dažniausiai terminą galima prasitęsti bent mėnesiui. Tačiau taip pat už papildomą mokestį. Kad tokie ir panašūs sunkumai neužkluptų jūsų nepasiruošusių įvertinkite ar tokių paslaugų jums iš tiesų reikia.

  1. Paskola labai dažnai būna neapgalvotas sprendimas. Įvertinkite ar ji jums tikrai yra būtina. Žinoma, nerekomenduojama ieškoti kitų skolinimo būdų, nes visi jie savotiškai nepatrauklus, tačiau galvokite ne tik apie dabartį, bet ir ateitį.
  2. Jei pasinaudojote paskola suvokite, jog dabar jūsų kasdienės išleidžiamos pajamos privalo šiek tiek sumažėti. Jei finansiškai atsigavote pirmiausia pasistenkite kreditą gražinti. Jei jums patogu, kad kas savaitę nuo kortelės būtų nuskaičiuota tam tikra pinigų sumą, taip ir planuokitės savo finansus.
  3. Prieš pasinaudojant paskola pasikonsultuokite su pažįstamais, kuriems galbūt jau teko susidurti su skolinimusi. Taip pat pasitarkite su šeimos nariais, galbūt jie yra prieš paskolą. Svarbiausia, kad kreditas netaptų impulsyviu, neapgalvotu ir neišanalizuotų žingsniu.
  4. Kreditai labai dažnai dengiami skolinantis iš kitų šaltinių. Toks pasirinkimas yra labai prastas. Nedenkite vienos skolos naudojantis kita, kadangi pasiskolinimams niekada neateis galas. Tiesiog nuo vieno tuščio kibiro keliausite prie kito.
  5. Sprendimas turi būti racionalus, tad jokiu būdu nepasitikėkite vien per televiziją rodomomis ir internete reklamuojamomis reklamomis. Įvertinkite skirtingas įmones ir pasistenkite rasti pigiausią variantą. Tačiau viską darykite taip pat atidžiai, nes kartais maži procentai gali reikšti labai skubu atidavimą. Ar jums toks pasirinkimas yra patogesnis?
  6. Daugelis mieliau skolinasi iš kredito įmonių nei iš bankų nes siūloma pirma paskola nemokamai. Nesusiviliokite šiuo pasiūlymų. Vien dėl tokių paslaugų asmenys skolinasi net tada kai paprasčiausios paskoloms jiems net nereikia.
  7. Pasistenkite pasiskolintą sumą gražinti laiku. Jei to nepavyks, taip, prasitęsti laikotarpį galite, tačiau tai kainuos papildomai, o gražinimas paprasčiausiai nusikels tolimesniam terminui. Tad net ir nukėlę finansinės atsakomybės išvengti nepavyks.

Daugeliui greita paskola atrodo labai paprastas būdas papildyti savo kišenės turinį. Tiesa ta, jog greitas pasiskolinimas ne visada reiškia ir greitą gražinimą. Svarbiausia įvertinkite savo situaciją ir jeigu abejojate ar viskas vyks sklandžiai paprasčiausiai nesiskolinkite. Juk kartais galima labai puikiai išsiversti ir su mažesne pinigų suma. Tereikia rasti tą būdą. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *