Ar verta rinktis kelionių organizatorius? (2dalis)

Kaip jau minėjau ankstesniame savo straipsnyje beveik visada organizuojant savo atostogas iškyla daug klausimų, vienas iš pagrindinių klausimų – ką pasirinkti ar keliones organizatoriaus paslaugas ar pigus skrydziai. Kaip ir minėjau, tokiu atveju, pirmiausia įvertinam ką tuo momentu siūlo kelionių organizatoriai ir kiek kainuoja bilietai į tą pačią šalį per pigių skrydžių avia kompaniją.

Žinoma, kiti žmonės labai skeptiškai vertina kelionių organizatorių siūlomas paslaugas ir nesutinka mokėti brangiau kai jie patys savarankiškai gali susiorganizuoti atostogas, atsižvelgdami į savo norus ir poreikius.

Taigi, toliau pakalbėsime kiek plačiau apie teiginius, kuriuos greičiausiai esate ne kartą girdėję ir Jūs.

Teiginys Nr. 1: pasirinkus kelionių agentūrą, Jums nebereiks niekuo daugiau rūpintis.

Deja, tai ne visada tiesa. Ypač jei Jūsų poreikiai yra didesni nei kitų eilinių paprastų žmonių. Kelionių organizatoriai visad siūlo tik pilną standartinį kelionės paketą, tačiau be jokių išskirtinių sąlygų. Žinoma, šių kelionių paketų būna įvairiausių: juose gali būti įtrauktos visos galimos ekskursijos po šalį, taip pat gali būti viešbutis aukščiausios klasės, bet gali būti kelionės paketas, kuriame tik skrydis ir viešbutis. Tai kokį kelionės paketą pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų ir nuo biudžeto, kurį galite sau leisti išleisti atostogų metu.

Tačiau, jei Jūs esate kelionių naujokas, tai taip, kelionės organizatorių paslaugos kaip tik Jums –  iki tol kol pamatysite, kad keliauti nėra sudėtinga ir yra visiškai įmanoma ir paprasta pačiam susiorganizuoti kelionę  net ne iš anksto, o jau esant svetimoje šalyje.

Teiginys Nr. 2: paskutinės minutės pasiūlymai – geriausias būdas nebrangiai pailsėti.

Teiginys tikrai teisingas. Pasirinkus paskutinės minutės kelionės pasiūlymą, nereiks kvaršinti galvos dėl daugelio dalykų dėl kurių reikia kvaršinti galvą kai kelionę organizuojatės patys savarankiškai. Dažniausiai, paskutinės minutės pasiūlymai – standartiniai kelionių paketai, kuriuose yra iskaičiuotas lėktuvo bilieto kaina pirmyn ir atgal ir viešbutis toms dienoms kol atostogausite. Tačiau, sumokate už šį paketą ir nebereik nei ieškoti ir užsisakinėti viešbučio ir pan.

Kaip jau supratome, kelionių organizatoriai siūlo paskutinės minutes pasiūlymus, nes jie yra sudarę sutartis su partneriais ir privalo jas vykdyti. Jiems tiesiog daug labiau apsimoka kelionę parduoti už savikainą nei palikti tas vietas laisvas – taip jie tiesiog nepatiria nuostolių.

Tačiau, paskutinės minutės kelionės tinka tik tiek, kurie gali per 2 dienas susikrauti lagaminą ir išlėkti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *