E-cigaretės

Daugelis pradedame rūkyti nuo nežinojimo , kokios pasekmės bus, kai susidraugausime. Norėdami išvengti rūkymo privalome kreipti dėmesį, ten kur svarbiausia , kai norime suvaldyti poreikius, kurie ne visada duoda naudingumo. Kiekvienas mūsų turime savimeilę ir per daug susireikšminame , kai nereikia . Turiu omenyje, kad mes susigyvename su žalingu įpročiu, kuri vėliau stengiamės pateisinti. Nenorėdami žalos turime suprasti pasekmes ir būtent, kodėl teisiname vienus dalykus, o kitus užmirštame.

Norėdami valdyti save , tuomet privalome pažinti savo trūkumus ir privalumus. Suprasti, kodėl prasideda rūkymas , kas įtakoja. Negalime savęs apgaudinėti. Turime kovoti, juk žinome , kad rūkymas , tai nėra mūsų draugas , kuris padės mūsų sveikatai. Norime meilės , tuomet pirmiausia pradėkime rodyti nuo savęs , kai patįs sunkiausi dalykai tam patįs mažiausi. Kodėl? Tai meilės mokykla , kada mes neleidžiame , kad kažkas mus menkintu , kada mes neklausome kitų proto, kad sunku arba neįmanoma . Mes turime tikėti savo jėgomis ir savo širdimi, tuomet viskas gimsta natūraliai ir palengva. Reikia mažo tikėjimo , kuris uždegs didesnę viltį. Norėdami mes galime padaryti nemažai rezultatų , tam reikia tik stimulo ir pakantumo. Mes galime laimėti tik su sąlyga , kai patįs tikėsime .

Norintiems sumažinti tabaką , pats efektingiausias būdas pradėti nuo elektroninių cigarečių , tai e-savuke irSähkötupakka .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *