Kai biuras tampa ranka pasiekiamas…

Niekam nėra paslaptis, jog ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje gyvuoja tūkstančiai įmonių, kurios savo veiklą vykdo internete. Tokioms kompanijoms, dažniausiai, specifinės patalpos nėra būtinos, tad norėdami papildomai sutaupyti, įmonės vadovai neregistruoja įmonių konkrečiose vietovėse, siekdami išvengti ne pačių būtiniausių patalpų nuomos. Sutikime, jog būtų visiškas absurdas tokiu būdu kelti savo įmonės prestižą, žinant tai, jog patalpos yra visiškai nereikalingos. Būtent dėl šios priežasties yra džiugu, jog atsirado virtualūs biurai, leidžiantys kompaniją paversti, drįsčiau teigti, pilnavertiška.Blue Square Glasgow

Visų pirma, kas yra „virtualus biuras“? Kaip minėjau, ne visoms įmonėms yra būtinos specifinės patalpos, tačiau kiekviena kompanija nori būti prestižinė, puikiai žinoma – reputaciją kelia ne tik puikus įmonės darbas ir šaunūs atsiliepimai, tačiau ir oficiali įmonės vietovė. Būtent virtualus biuras tai suteikia – kompanijos, užsisakiusios specialius paketus, gauna ne tik unikalų įmonės adresą, tačiau ir telefono numerį, fakso, pašto kodus.

Kokios naudos galite tikėtis? Žinoma, jog tai priklauso nuo jūsų vykdomos veiklos. Šį kartą, kaip pavyzdį, norėčiau paminėti internetinę svetainę, pardavinėjančią unikalius logotipus įmonėms. Visi mes puikiai suprantame, jog tokio tipo kompanijoms turėti asmeninį biurą būtų brangus „malonumas“, žinant tai, jog pastarasis, šiuo atveju, liktų visiškai nenaudingas. Taigi, unikalius logotipus pardavinėjančios įmonės savininkas, nusipirkęs Blue Square Offices paketą, iškelia savo įmonę tarytum į aukštesnį lygmenį – tiek aplinkiniai stebėtojai, tiek pagrindiniai konkurentai matytų, jog ši kompanija yra prestižinė ir ja galima pasitikėti, mat įmonės vardas yra oficialus, įmonės vietovė yra nurodyta, tikslūs duomenys pateikti. Toks pasitikėjimas leistų dažniau naudotis kompanijos paslaugomis – tokiu būdu, nėra sunku nuspėti, jog įmonės pajamos ir pelnas augtų. Iš esmės, visi lieka patenkinti.

„Kai biuras tampa ranka pasiekiamas..“ – turėjau omenyje tai, jog net ir tos įmonės, kurios vykdo smulkmeninį verslą, gali turėti asmeninį biurą – „Blue Square Offices“. Šiam straipsniui puikiai tinka pasakymas, jog „nieko nėra neįmanomo“ – manyčiau, jog su teiginiu sutikti nėra sunku. Išmėginkite virtualų biurą šiandien!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *