Kalėdinės dovanos – iš visos širdies

Kalėdos kalėdos, jomis jau kvepia vis stipriau. Tai bene pati universaliausia diena per visus metus, kuomet absoliučiai visi žmonės, priklausomai nuo jų tautybės ar religijos, džiaugiasi santarve ir draugiškumu. Juk daugelis Kalėdas mini ignoruodami tikrąją šventės idėją ir paprasčiausiai pabūna su savo šeima. Tai – vienybės diena. Deja, Kalėdinos dovanos kartais atima iš jūsų visas originaliausias mintis. Juk metai iš metų reikia sugalvoti ką nors nuostabaus ir dažniausiai idėjų paprasčiausiai pritrūksta. Pasinaudokite nors viena iš mūsų pasiūlytų ir pasistenkite ją pateikti taip, kad žmogus liktų maloniai nustebintas.

  • Dovanokite kokių nors žalumynų sėklas, kurios augtų ir žiemos metu, pavyzdžiui, pipirinė. Padovanokite kartu ir gražų indelį. Žmogus net ir šaltuoju sezonu galės savo namus paversti tikra oaze, kur auga žalumynai. Svarbiausia, kad paskui galėsite juos suvalgyti.
  • Iš kojinės galite pasiūlyti labai dailią lėlytę. Paprasčiausiai, prisiūkite sagas, nupieškite veiduką ir papudruokite nosytę. Jūsų lėliukas atrodys labai žaviai ir nustebins tikrai ne tik vaiką, tačiau tuo pačiu ir suaugusį asmenį.
  • Padarykite draugystės apyrankę savo rankomis. Patikėkite, ją nupinti ne taip ir sudėtinga. Galite sugalvoti paruošti ir norų apyrankių rinkinuką, kurios skirtos kaskart sugalvojus norą įmesti vieną į šilinį ar panašiai.
  • Parinkite dovaną, kuri atitiktų asmens vidinį pasaulį ir panašaus tipo poreikus. Pagalvokite, galbūt jis vaikystėje užsiiminėjo kokio nors tipo veikla, kurią jam paprasčiausiai galite priminti nupirkęs kokio nors tipo daiktelį.
  • Fotografuokite asmenį su savo telefonu pačiose keisčiausiose vietose. Paskui nuotraukas padarykite ir Kalėdų proga padovanokite jam albumą. Puikiausia, kad nuotraukose jis nesimaivo, o bus paprasčiausiai prigautas. Taip atrodys labai žaviai ir nuotaikingai.

Kalėdos yra nuostabi šventė, kuri suteikia galimybę kiekvienam pasijusti ne tik ypatingu dovanų gavėju, tačiau tuo pačiu ir nuostabiu dovanotoju. Atsižvelkite į kiekvieną žmogų. Juk visi esame individualybės, kurias reikia puoselėti ir mylėti. Pasistenkite ir jūs toks būti. Juk Kalėdos – stebuklų metas. Laikas, kada viskas yra nuostabu ir prasminga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *