Kas tas SEO?

Kas tai yra SEO? Kas yra tas  optimizavimas paieškos sistemoms?

SEO (Search Engine Optimization) – tai svetainių optimizavimas paieškos sistemoms. SEO pagalba galima internetinę svetainę iškelti  į paieškos pagal pasirinktą raktažodį pirmojo puslapio TOP 10. Kad būtų aiškiau, tarkim Jūsų organizacija užsiima statybos paslaugų teikimu. Kiekvienas potencialus klientas ieškodamas statybos paslaugų teikėjo, per “Google” sistemą veda raktinius žodžius: “statyba”, “statybos paslaugos”. Taigi pasitelkus optimizavimą paieškos sistemoms būtų galima jūsų svetainės lankomumą ženkliai padidinti, ją iškeliant į pirmąjį paieškos puslapį .

SEO optimizacija paprastai atliekama kuriant internetinę svetainę, tačiau galima optimizuoti ir jau sukurtą  veikiantį internetinį tinklalapį. Galimi du svetainės optimizavimo paieškos sistemoms būdai: vidinis ir išorinis.

Prieš pradedant SEO paslaugos paieškos sistemoms reikia musistatyti  siekiamus tikslus. Tai geriausia būtų atlikti įvertinus svetainės esamą padėtį “kaip yra” ir laukiamą padėtį “kaip turėtų būti”. Suprantama, reiktų įvertinti ir užsakovo lūkesčius bei finansines galimybes. Įvertinus kiekvieno kliento poreikius ir kiek jis numato skirti lėšų, galima pateikti specialai jam skirtą SEO optimizavimo paieškos sistemoms paslaugų pasiūlymą. Klientas gali pasirinkti arba SEO optimizaciją per nustatytą laikotarpį arba pasirašant mėnesinio paslaugų paketo sutartį.

Siekiant padidinti jūsų svetainėje besilankančiųjų  o ir potencialių tikslinių klientų, kartu su tuo ir jūsų pardavimų skaičių SEO optimizavimas paieškos sistemoms yra optimaliausias pasirinkimas, užtikrinantis ilgalaikę naudą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *