Kokį automobilį nuomotis

Automobiliu nuoma – tai paslauga, kurią siūlančios įmonės paprastai leidžia pasirinkti iš kelių automobilių variantų. Žmonių pasitaiko visokių. Vienam svarbu, kad tik pavyktų nuvažiuoti iš taško A į tašką B. Na, o štai kitam reikšmingas ir stilius. Pirmajam automobiliu nuoma gali būti paprastas ir neilgas procesas, o pastarajam – sudėtingas apsisprendimas, kurioje mašinoje jausis prabangiau ir kurios išorė labiau trauks dėmesį.

Saab automobilio salonas

Saab automobilio salonas

Kai kurios kompanijos siūlo beveik naujus automobilius, kai kurios – ne pirmos jaunystės, o kai kur automobiliu nuoma vyksta su tarpiniu pasirinkimu. Iš tiesų tai gana atsakinga sutartis, tad vertėtų pagalvoti, ar būtinas naujausio modelio visureigis. Galbūt pakaktų mažojo Smart. Ko gero, nuomojantis brangesnę mašiną bus didesnė frančizė, tad avarijos atveju garantuotas pastebimesnis kišenės paplonėjimas.

Automobiliu nuoma užsienyje daugeliui asocijuojasi su mažomis dėžutėmis ant ratų. Svečioje šalyje tikrai niekas nenorėtų aiškintis dėl prieš porą metų pagaminto prabangaus limuzino klasės automobilio suniokojimo. Pasikliaujama tuo, kas maža, vikru ir pigu.

SAAB auto nuoma

SAAB auto nuoma

Kalbant apie gimtąją Lietuvą, automobiliu nuoma čia taip pat vyrauja įvairių tipų. Kartais reikia pamąstyti ar sugedus nuosavai transporto priemonei nuomotis mašiną su galingu varikliu, ar pasitenkinti 1.6 litro dyzelinį variklį turinčiu VW Golf. Pirmasis variantas daugeliui pasirodytų įdomesnis, bet vizitai į degalinę turbūt greitai pakeistų nuomonę.

Automobiliu nuoma besinaudojantiems asmenims, žinantiems, jog teks daug važinėti prastos kokybės neasfaltuotais užmiesčio keliais, galima būtų pasiūlyti minėtąjį „rajūną“. Paprasčiausiai šiuo atveju svarbiau komfortas ir saugumas.

Nuomonių vyrauja visokių. Ir nieko čia keisto. Dėl skonio nėra ko ginčytis. Kai kurios automobiliu nuoma teikiančios įstaigos siūlo neįtikėtiną pasirinkimo laisvę bei įvairovę. Klientai patys nusprendžia, ar jiems pakanka Mitsubishi Colt, ar reikia kiek didesnio Ford Focus. Galbūt per mažai erdvės ir šiame. Ne problema. Ne viena įmonė, kurios specializacija yra automobiliu nuoma, užantyje slepia tokius pasirinkimus kaip E klasės Mercedes Benz. Žinoma, kiekvienas iš šių paminėtų automobilių bus skirtingai įkainotas.

Svarbu nepervertinti savo galimybių ir nesirinkti pernelyg didelio ar galingo automobilio. Na, o jei mašina išsinuomojama kelioms dienoms, kol taisoma nuosava, kodėl gi neišbandžius ko nors prabangaus?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *