Kreditus teikiančių kompanijų daug. O kuri geriausia?

Pritrūkote pinigų? Nustokite baimintis dėl ateities, kuri gali jūsų visiškai nedžiuginti. Kuomet trūksta pinigų atsiduriame aklavietėje ir nežinote, kaip geriau elgtis siekiant surasti geriausias išeitis iš esamos situacijos. Džiugu, jog yra kreditų kompanijos, kurios suteikia paskolas, jei jums prireikia pinigų. Džiugiausia, jog tokių pasirinkimų yra daug, tad didelė konkurencija skatina jus rasti labiausiai būtent jūsų poreikius tenkinantį variantą. Žinoma, dažniausiai konkurencija paskatina taip pat ir įmonės direktorius šiek tiek daugiau pasistenkite dėl savo klientų. Geriausiai pastangos yra įrodomos, kuomet sumažinamos palūkanos. Tokius mielus gestus ypač pastebi klientai, kurie skolinasi dažnai ir tai įvertinę tampa lojaliais klientais. Taigi, pasiskolinti galite iš daug skirtingų įmonių. Kuomet pasirinkimas toks platus ne visada pavyksta tinkamai rasti labiausiai ūsų poreikius tenkinantį variantą. Paskolos gavimas bene iš visų kreditus teikiančių kooanijų yra gana panašus. Ieškodamas iš ko pasiskolinti pirmiausia pagalvokite apie savo poreikius ir atsakykite sau į kelis klausimus, kurie padės apsispręsti, iš kurios firmos skolintis jums yra geriausia.

  1. Kokio dydžio paskola jums yra reikalinga? Dažniausiai kreditą teikiančios kompanijos orientuojasi į nedideles sumas, nes tie, kurie nori pasiskolinti daug dažniausiai kreipiasi į bankus. Tačiau net ir tos nedidelės sumos ne visiems yra vienodos. Taigi, internete galima rasti visų Lietuvoje puikiai funkcionuojančių firmų pavadinius su šalia pateiktais skaičiais, kokias sumas jie skolina ir panašiai. Raskite variantą, kuris labiausiai tenkina jūsų poreikius. Kur kas geriau yra skolintis iš tos firmos, kuri yra orientuota į konkrečias sumas. Paprasčiausiai, jei nepajėgsite grąžinti ji jau turės daug skirtingų planų, ką tokiu atveju daryti, nes tikrai bus juos išbandžiusi su kitais klientais, kuriuos užspaudė lygiai tokios pačios bėdos.
  2. Antrasis klausimas į kurį privalėtumėte atsakyti yra, ar turite pastovias pajamas ir ar jūsų mokėjimo istorija yra švari. Paprasčiau tariant, ar jums pavyks gauti paskolą. Didžioji dalis firmų teikia kreditą tik tiems asmenims, kurie turi pastovų darbą. Tai tampa tarsi garantija, jog pinigus jums grąžinti pavyks. Štai mogo paskola yra teikiama  net ir tokiu atveju jei asmuo nedirba. Tačiau jis privalo turėti transporto priemonę, kuri tampa tarsi jo garantu ir užstatu. Negrąžinęs pinigų prarasite savo mašiną. Liūdna, tačiau tuomet pasiskolinti gali ir tie asmenys, kurie neturi oficialaus darbo.
  3. Pagalvokite per kiek laiko gebėsite pinigus grąžinti? Kuo greičiau tai įvyks – tuo geriau, tačiau bet kuriuo atveju taip pat orientuokitės į firmą, kuri teikia paskolas. Priklausomai nuo to, po kiek laiko žadate grąžinti pinigus gali ir kisti parenkamą firma.

Atsakykite sau į kelis klausimus, apgalvokite kelis paprastus dalykus ir raskite konkrečiai labiausiai jums tinkantį variantą. Svarbiausia, skolinkitės atsakingai ir paskola jums netaps našta, kuri gali būti per sunki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *