Laukiama statybos revoliucija

Didžiosios Britanijos Architektai nacionalinių sistemų raginami siekti statyti daugiau namų su geresnėmis erdvėmis su daugiau privatumo, kad žmonės galėtų ir iš tikrųjų norėtų juose gyventi.

Apžvelgus statybą Didžiosios Britanijos susidaro įspūdis, kad tauta tartum apsėsta  kur gyvena, pradedant nuo vietos, grand dizaino sprendimų, puikių vietų restauravimo. Britai mėgsta lyginti savo su kitų žmonių namais. Tačiau, nepaisant to, Jungtinėje Karalystėje yra mažiausių, vidutinių, labiausiai varganų pastatytų būstų Vakarų Europoje. Ir tai jokiu būdu nėra jų pakankamai.

Karališkasis britų architektų institutas ragina Jungtinėje Karalystėje būsto statybų revoliuciją.  Jis nurodė, kad britų būsto statybos krizė gali būti išspręsta tris kartus padidinus kasmet statomų 300.000 namų statybą.
Tai gali būti lengvai ir greitai pasiektia sutelkiant vietos valdžios institucijas, pensijų fondus, labiau ” į vartotojus orientuotą” būsto rinką, pagrindinį vaidmenį teikiant taryboms ir daugiau architektų dėmesio sutelkiant  į dizainą.

Nustatyti  nacionaliniai statybos kosminiai standartai, kurie buvo nustatyti vien Londone – jie nesiekia jų, kitose Europos šalyse net iki 20%.

Atkreipiamas dėmesys, kad trūksta erdvių daiktų saugojimui. Tyrimai parodė, kad pernai naujuose namuose trūksta vietos net pagrindiniams baldams, pavyzdžiui, rašomiesiems  stalams, vaikų miegamiesiems, virtuvės reikmenų saugojimo, valymo ir perdirbimo įrenginiams.

Šiuolaikinė statyba  neapsaugo nuo triukšmo ir neužtikrina privatumo, dažnos niūrios istorijos iš vienos poros patirties, kuri turi išklausyti iš uždarų durų tualetų plovimą ar kitų, kurios žiūri televizorių su ausinėmis, kad išvengtų kaimynų trikdžių.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *