Mitai apie seksą su prezervatyvais

Mitai mūsų pasaulį paverčia miglotą, jie atgraso nuo teisybės ir verčia mąstyti priešinga kryptimi. Senovėje daugelis žmonių rėmėsi mitais ir bijojo į pasaulį pažvelgti kitaip, tačiau šiandien daugelis jų yra paneigti ir žmonėms tai suteikia naujas galimybes. Kaip pavyzdį paanalizuokime seksą su prezervatyvu.

„Prezervatyvas sekso metu neteikia malonumo“ – Netiesa! Šiandien prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso, kas užtikrina jų plonumą ir tokius pat stiprius pojūčius. Dažnai prezervatyvai ir lubrikantai net padeda pasiekti malonumą daugeliui žmonių, tad šis mitas yra nepagrįstas.

„Prezervatyvai būna tik maži arba dideli“ – Tiesą sakant, yra keli prezervatyvų dydžiai, kurių skiriasi tiek plotis, tiek ilgis. Yra išskiriamos pagrindinės 3 grupės: 48 – 50 mm, 51 – 53 mm, 54 – 56 mm pločio. Taip pat standartinis visų prezervatyvų dydis yra 19 -20 cm, tačiau galite įsigyti ir kitokių.

„Kokybiškus prezervatyvus galima įsigyti tik Europoje“ – Tai netiesa, kadangi ne tik Europa pasižymi savo aukšta prezervatyvo gamyba. Kituose žemynuose prezervatyvų verslas yra taip pat aktyviai ir sėkmingai plėtojamas.

„Prezervatyvai neapsaugo nuo lytinių ligų“ – Būtent jie atlieka šią svarbią funkciją. Naudodami prezervatyvus suteikiate sau didžiausią tikimybę apsisaugoti, tad jeigu norite išvengti lytiniu keliu plintančių ligų, nevenkite naudoti prezervatyvą kiekvieno lytinio akto metu.

„Papildomų savybių turintys prezervatyvai suteikia daugiau malonumo“ – Tai priklauso nuo to, kaip į tai pažiūrėsi. Vieniems tokie prezervatyvai gali sužadinti malonumą, kitiems tai gali būti labai nemalonu, keista ir nepriimtina, tuo tarpu tokios prezervatyvo savybės gali asmeniui sukelti ir alergiją, tad rinkitės atsargiai.

„Prezervatyvą lytinio akto metu derėtų sutepti vazelinu“ – To tikrai nereikėtų daryti, kadangi vazelinas skaido prezervatyvo medžiagą ir dėl to jame atsiranda įtrūkimai. Jeigu norite sutepti prezervatyvą, naudokite specialius lubrikantus, bet ne vazeliną.

„Prezervatyvas padidina varpą“ – Netiesa! Prezervatyvai yra pagaminti iš itin plonos medžiagos, todėl tai neturi jokios įtakos varpos dydžiui. Taip pat reiktų atminti, jog dydis nėra svarbiausia.

Prezervatyvai dažnai plyšta“ – Ne kiekvienas sugeba taisyklingai naudoti prezervatyvą, todėl jiems gali atrodyti, jog tai nepatikima ir nekokybiška priemonė, tačiau jei viską atliksite tinkamai, rezultatai pranoks lūkesčius. Naudokite šią priemonę kiekvieno lytinio akto metu ir išvengsite papildomų problemų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *