Naujas UAB

Įsteigti savo įmonę šiais laikais be teisininkų pagalbos yra labai sunku, kadangi verslininkai dažniausiai nežino visų teisinių procesų, kurie yra reikalingi norint įsteigti savo UAB. Imoniu steigimas yra gana populiari paslauga šiuo metu, kadangi verslininkai kreipiasi į profesionalius teisininkus, kad šie sukurtų reikiamo tipo įmonę greitai ir saugiai, be jokių kliūčių. Prieš perkant paslaugas iš tokių įmonių, visada galite pasinaudoti keliomis nemokamai suteikiamomis konsultacijomis ir sužinoti, koks sprendimas labiausiai atitinka jūsų poreikius.

Kartais verslininkai atsisako steigti įmonę, kai sužino, kad reikia dešimties tūkstančių litų pradinio kapitalo. Tokio kapitalo reikalauja įstatymas, kad UAB steigimas būtų legalizuotas. Nepaisant to, galite išsisukti nuo tokio pradinio kapitalo, jeigu nusprendžiate nusipirkti jau egzistuojantį UAB – jums tiesiog reikės pertvarkyti jį savaip, taip kaip norite. Daugiau jokių esminių skirtumų nėra, žinoma, pats svarbiausias yra tas, kad jums nebereikės dešimties tūkstančių litų pradinio kapitalo, galėsite apsieiti su kur kas mažesne suma. UAB perrašymas taip pat vyksta gana greitai, įmanoma visą šį procesą atlikti net per savaitę, tad jei norite greitai kibti į darbą, galite pasinaudoti šia unikalia paslauga.

Taip pat svarbu žinoti, kad UAB steigimas galimas ir išskirtinai greitai, pavyzdžiui, vos per keletą darbo dienų. Už tokį variantą gali tekti sumokėti daugiau, tačiau tuomet jau labai greitai galėsite pradėti vykdyti veiklą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *