Pigių skrydžių trūkumai

Daugelį žmonių domina http://pigusskrydis.lt. Iš tiesų, pigūs skrydžiai – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori daug keliauti, bet išleisti mažiau pinigų. Tačiau ar kada pagalvojote kokie yra pigių skrydžių trūkumai? Sakykim poilsis turkijoje – vienas pagrindinių skrydžių trūkumų – galimybė su savimi turėti tik rankinį bagažą. Vadinasi, jei su savimi galima turėti tik rankinį bagažą – reikia iš anksto apgalvoti kokie daiktai jame turėtų būti. Savaime suprantama, jog rankiniame bagaže turėtų būti tie daiktai, kurie jums yra reikalingiausi. Vis dėlto, rankinio bagažo turinys labai priklausys ir  nuo jūsų kelionės tikslo – vienokių daiktų jums prireiks jei keliausite verslo reikalais ir visai kitoks bus rankinio bagažo turinys tuomet jei ruošiatės vykti poilsiauti. Vis dėlto, bet kokiu atveju, jūsų rankiniame bagaže turi būti kelionės dokumentai bei pinigai. Juos visada turėkite su savimi. Jei vykstate verslo reikalais, nepatingėkite pasidaryti ir dokumentų kopijų, juos laikyti reiktų atskiriame aplanke.

Nepamirškite ir asmens higienos reikmenų. Jei vykstate tik su rankiniu bagažu, vadinasi jūsų kelionės trukmė yra neilga, tad tokiu atveju pasirūpinkite, kad asmens higienos priemonės būtų kuo mažesnėse talpose – taip sutaupysite vietos.

Dar vienas dalykas, kurį privalu turėti rankiniame bagaže – tai rūbai. Žinoma, vykdami su rankiniu bagažu negalėsite pasiimti tie rūbų, kiek jų sutalpintumėte  įprastą lagaminą, tad gerai apgalvokite, kurių rūbų jums iš tikro prireiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *