Pokeris padeda lavintis?

Šaltais žiemos vakarais dažnai prisigalvojame pačių įvairiausių laiko stūmimo formų. Vieniems nėra nieko nuostabiau nei skaityti knygą, kiti žiūri televizorių, o štai treti mielai leidžia vakarus šiek tiek suteikdami jiems aštraus prieskonio žaisdami azartinius žaidimus. Pokeris – vienas jų. Žaisti tokio tipo žaidimus atrodo tikras džiaugsmas, tad nieko nelaukę įsigykite šį stalo žaidimą, pasikvieskite ir draugų ir linksmai praleiskite vakarą.

Pokeris – priklausomybė?

Kiekvienas smagus žaidimas gali sukelti priklausomybę. Šiais laikais tapti priklausomu galima praktiškai nuo bet ko pradedant kava ir baigiant kompiuteriniais žaidimais. Žinoma, namų pokeris yra lengva laisvalaikio praleidimo forma, tad tikrai netapsite lošimo maniaku. Net jei lošiate su draugais viskas kur kas smagiau jei galite skaičiuoti pinigus. Ir nesvarbu, galbūt žaidžiate tik iš baltų lietuviškų centų, tačiau tai paaštrina visą žaidimą ir padidiną azartą. Šis žaidimas toli gražu nesiremia į paprasčiausia fortūną, kuri viena diena gali būti dėkingą, o kita dieną paprasčiausiai mesti žmogų ir pereiti pas kitą. Sudėtingos kombinacijos ir blefavimas padeda lavinti žmogaus smegenis, skatina mąstyti. Namuose turimi pokerio rinkiniai dažnai populiarūs tarp vyresnio amžiaus žmonių, kadangi tai aktyvina smegenų veiklą. Nežinote ką padovanoti seneliui gimimo dienos proga? Pokeris tikrai nėra blogas pasirinkimas!

Žaidimas padedantis gyvenime

Pokeris tai ne tik paprasčiausias kortų žaidimas. Jo metu įgytos žinios praktiškai pritaikomos gali būti labai paprastai. Geras šio žaidimo išmanymas padeda lengviau perprasti žmones. Tad ypač verslininkams rekomenduojama bent minimaliai pasimėgauti šio žaidimo džiaugsmu. Nuolatinis mokslas, kuris atsiskleidžia žaidžiant skatina lavintis. Jausmas, jog gebate logiškai mąstyti daugeli paverčia labiau savimi pasitikinčiu žmogumi. Kartais nuolatinis vakaro leidimas prie pokerio tampa priklausomybe ne nuo pačio žaidimo, o priklausomybe nuo savęs tobulinimo. Štai dažnas, kuriam nepavyksta surinkti draugų žaidimui griebiasi kryžiažodžio, kadangi jaučia lyg jo protinės galios mažėtų. Juk taip nuolatinis tobulinimasis!

Pokeris turi daugiau pliusų nei buvo galima manyti. Paprasčiausiai nuolat pabrėžiama priklausomybė užtveria visiems komplimentams kelius. Žinoma, viskas yra gerai kas daroma su saiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *