Samsung Galaxy S4 dėklai – 2 dalis

Buvusiame straipsnyje kalbėjome apie Samsung Galaxy S4 dėklus ir jų pasisekimą bei naudingumą, kuris buvo įvertintas žymiojoje T3 parodoje. Aptarėme pirmąsias dvi vietas, kurias laimėjo Spigen plono šarvo dalinis dėklas bei retro stiliaus guolių žaidimo dėklai.

3 vieta. Angl. Elementcase Atom

32 svarus (apie 125 litus) kainuojantis dėklas turi apsauginę, gumą primenančia plėvelę, kuri itin sušvelnina prisilietimus, neleidžia telefonui nuslysti nuo nugludintų paviršių. Kai kurie kiti Samsung Galaxy S4 dėklai taip pat turi tokią dangą ir yra netgi gerokai pigesni, tačiau tai, kad juos skiria nuo šio dėklo yra tai, kad čia pagrindinis dėklo korpusas yra pagamintas iš lengvojo metalo lydinio, kas paverčia jį itin atspariu smūgiams. Negana to, kad šis korpusas puikiai atlieka apsauginę funkciją, jame yra integruota ir garso sustiprinimo (angl. sound boost) sistema, kuri sukuria savotišką kanalą tarp priekinių ir galinių telefono garsiakalbių ir visą garsą skleidžia pro priekį, kas sukuria jausmą, kad telefonas veikia kaip kolonėlė, grojanti tik iš priekio (tai itin naudinga kai reikalingi aukštesni decibelai ar kai telefonas yra padėtas ant kieto paviršiaus nugarine dalimi).

4 vieta. Blizgus dėklas

Beveik visi (išskyrus visiškai permatomus arba dėklus, pagamintus pagal originalius telefono dizaino bruožus) Samsung Galaxy S4 dėklai ne tik apsaugo telefoną nuo smūgių, tačiau ir priduoda jam savito žaismingumo, unikalumo. 4 vietą užėmęs ir apie 30 svarų (apie 126 litus) kainuojantis dėklas nesiūlo jokių kitų papildomų funkcijų išskyrus tai, kad yra ypatingai blizgus ir tarnaus kai puošnus aksesuaras. Tiesa, galinis telefono dėkliukas, kuris visas nuklijuotas spindinčiais sidabriniais blizgučiais, greičiau dera su vakarine suknele ir lygiai taip pat spindinčiais moters auskarais ar žiedo akmenėliais, o ne su vyrišku odiniu laikrodžiu bei juodu kostiumu. Lyginant su pirmosiomis trejomis vietomis, šis dėklas yra išskirtinai sukurtas moterims, kas bent jau per pus sumažina jo tikslinę grupę, taip nustumdamas dėklo poziciją žemyn.

Kiti Samsung Galaxy S4 dėklai, patekę į T3 parodoje sudarytą topą į sąrašą įtraukia tokius žymesnius modelius kaip Ted Baker dėklas, Marvel animacinis dėklas, Proporta odinis dėklas, Mophie papildomos baterijos dėklas ir kt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *