Sekso prekės – gyvenimo paįvairinimui

Seksualinis gyvenimas Lietuvoje puikiai pažįstamas kiekvienam. Dažnas dabar neapsiriboja vien įprastu, kasdieniu seksu, kuris ilgainiui pradeda nebepadėti pajusti naujų pojūčių. Fizinės meilės išraiškos tobulinimas yra puiki paskata tiems, kurių šeimoje naktiniai žaidimai tapo įprasti, o kartais galbūt net ir nuobodūs. Įvairios sekso prekės padeda paįvairinti bet kurių partnerių lytinį gyvenimą nepriklausomai nuo amžiaus. Klysta tie, kurie mano, jog įprastai įvairias priemones naudoja jaunimas, kurie nori kuo labiau paeksperimentuoti. Priešingai, vis vyresnio amžiaus žmonės lankosi sekso prekių parduotuvėse ir jose pasikonsultuodami su pardavėjais išsirenka tai, kas jiems atrodo artimiausia ir geriausia.

Kasdieniai vaidinimai lovoje

Nebijokite kasdienių linksmybių paįvairinti įvairiausiais aprangos žaidimais. Jei partneris ar partnerė (stengtis visada turi abu) turi mėgstamą personažą, arba žinote kas jį jaudina – pasinaudokite tuo ir surenkite specialų vaidinimo vakarą. Ilgainiui tai gali tapti tradicija kaskart išmėginti kažką naujo. Speciali apranga padės pasijusti kitose rolėse. Juk taip dažnai stebime filmus ir baltu pavydu pavydime, jog mes tai ne jie. Tai galimybė tapti tuo kuo norite. Nepamirškite, jog ir tokiose situacijose sekso prekės gali būti puikus pagalbininkas. Sugrįžus į viduramžius kiekvienam pasitarnaus botagėlis, o žaidžiant dabar taip mėgstama vampyrų tematika galite pasinaudoti akių raiščiu. Apskritai sakoma, jog nematymas padeda pajusti daugiau pojūčių. Išbandykite tai.

Bučiniai gydo?

Nepamirškite, jog ne tik buityje, bet kasdieniame sekse būtina yra bučiuotis. Daugelis tai tiesiog pamiršta. Bučinys laikomas intymumo veiksmu, kurio teikiamas malonumas prilygsta gerai heroino dozei. O tai ne tik nemokama, bet ir sustiprins jūsų santykius. Tiesa, atsargiai, prie jo taip pat galima priprasti.

Nebijokite mylėtis keistose ir jums neįprastose vietose. Lova toli gražu nėra vienintelis variantas, o kuomet pasirinkimų galimybė tokia plati – kam save riboti.

Sekso prekės leidžia pajusti naujų pojūčių ir įkvėpti gyvybės tiek kitam, tiek jos pasisemti pačiam. Moterys turėtų nebijoti jaustis valdovės lovoje – nebijokite pranokti vyrą. Juk sakoma, kad gera žmona yra ta, kuriai dienos metu puikiai sukasi buityje lyg geriausiai šeimininkei, o naktį tampa geriausia miesto meiluže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *