Svetainės baldų išdėstymas

Tikriausiai visi sutiksite, kad svetainė yra vienas iš svarbiausių kambarių visuose jūsų namuose. Tai reiškia, kad būtent svetainė turi atrodyti tikrai gerai, net jei ir kiti kambariai nėra pačios puikiausios išvaizdos. Kaip tai padaryti? Žinoma, visiems į galvą pirmiausiai šauna į galvą mintis, jog reikia įsigyti naujų svetainės baldų. Taip, tai iš dalies tiesa, tačiau tai tėra tik pusė darbo, atnaujinant svetainę. Nauji svetainės baldai neatliks visų savo funkcijų, jei nebus tinkamai išstatyti. Tai reiškia, kad kita darbo pusė bus svetainės baldų išdėstymas pačioje svetainėje.  Pateiksime jums keletą patarimų, kaip tai padaryti teisingai.

Svetainės baldai

Kiekvienas kambarys turi turėti „židinį“. Tai yra taškas, kuris traukia ir išlaiko dėmesį vos įėjus į kambarį. Tai gali būti televizorius arba meno kūrinys. Iš tiesų, tai gali būti bet kas, ką jūs sugalvojate ir kas sugeba atlikti šią funkciją. Kaip vieną ar kitą daiktą pastatyti į dėmesio centrą? Tai reikia padaryti išryškinant jį erdvėje (pavyzdžiui su apšvietimu arba baldų išdėstymu). Kuomet jūsų kambarys turės gerą „židinė“, jums bus lengviau sudėlioti visas kitas detales, kurios nebeturės tokios didelės reikšmes interjero dizaine.

Balti svetainės kambario baldai

Taip pat prisiminkite, kad svetainės baldai turėtų būti dėliojami kambaryje paeiliui. Tai yra, iš pradžių patys didžiausi ir svarbiausi baldai, o aplink juos visos kitos – kiek mažewsnės ir ne tiek svarbios detalės. Tokiu būdu jūs išlaikysite gerą kambario koncepsiją ir niekas kambario dizaine nerėš akies nei jums, nei jūsų svečiams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *