Svetainių talpinimo paslaugos

Be hostingo jokia svetainė negalėtų tinkamai funkcionuoti. Kai kurie žmonės įsigudrina svetaines talpinti namuose, tačiau mes galime patikinti, kad ši idėja yra viena iš blogiausių Jums kilusių minčių. Tad kodėl gi reikėtų rinktis svetainių talpinimas paslaugas ir už tai mokėti pinigus?

Pirma priežastis yra ta, kad  įmonės, teikiančios svetainių talpinimo paslaugas, gali užtikrinti pilnavertį Jūsų puslapio stabilumą. T.y. Būsite tikri, kad tinklalapis veiks visą parą ir Jums nereikės rūpintis, kad namie pradingo elektra – už tai pasirūpins hostingas administratoriai.

Kitas dalykas yra, tas, kad vien už elektrą sumokėsite kur kas daugiau, negu kainą, kurią sumokėtumėte už hostingą. Aišku išimtis galioja tokiu atveju, jeigu talpinate ypatingai daug svetainių, tačiau tuomet Jus norite to, ar nenorite, teikiate svetainių talpinimo paslaugas!

Taip pat atskiro kompiuterio pirkimas gali šiek tiek kainuoti. Paprastai  norint palaikyti kelias svetaines Jums prireiks ~200-400 litų vertės serverio. Už tokią sumą galima įsigyti gana neblogą tinklapio talpinimo planą visiems metams, o gal net dviem ar trim.

O ką daryti DDoS atakų metu? Vargu ar turite keliasdešimties tūkstančių litų vertės įrangą, skirtą tokioms atakoms atremti? O štai svetainių talpinimo kompanijos ją turi ir dėl šios priežasties be jokių problemų gali pažaboti daugelį atakų.

Tad jei iki šiol dvejojote, ar verta mokėti pinigus, kad patalpintumėte svetainę internete, tikimės, kad dabar esate apsisprendę. Talpinti puslapius specialiuose serveriuose gausis ne tik pigiau, bet ir paprasčiau, kadangi visa įranga jau bus paruošta už Jus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *