Žmonės didelę laiko dalį praleidžia virtuvėje…

Ar bandėte skaičiuoti, kuriame savo namų kampelyje praleidžiate daugiausiai laiko? Turbūt visi daugiausiai praleidžia miegamajame, tačiau jei atmetus tą laiką kuomet miegame? Vieniems tai būtų darbo kambarys, kitiems svetainė, tačiau nemažai žmonių įvardintų virtuvę, kurioje vyksta išgyvenimui būtinas procesas – maisto ruošimas ir valgymas.

Taburetės virtuvėje

Taburetės virtuvėje prie kampinio stalo

Virtuvė yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenime, net ir to, kuris pats mažai gamina, o palieka šį darbą kitam savo šeimos nariui. Kuo geriau ir patogiau įrengta virtuvė, tuo mielesnis gamybos procesas ir pats maistas tampa skanesnis. Tad labai svarbu, kad virtuvės baldai patiktų ir įtiktų šeimininkei ar šeimininkui bei atitiktų visos šeimos poreikius.

Vienišiams puikiai tinka nedidelės, kompaktiškos virtuvės, kuriose yra viskas ko reikia ir nė kiek nedaugiau: kriauklė, maža kaitlentė, garų surinkėjas, keletas spintelių bei stalčių, nedidelė orkaitė ar išmanesnė mikrobangų krosnelė bei pramogai nedidelis televizorius, kad maisto ruoša būtų malonesnė.

Vyresnio amžiaus žmonėms taip pat nebūtina labai didelė virtuvė. Tačiau išskirtinai nei bet kuri kita virtuvė šios baldai turėtų būti pritaikyti joje besisukantiems žmonėms. Netinka labai aukštos spintelės, kuriose padėtus daiktus tektų siekti pasilipant ant kėdės ar kito daikto. Tai gana dažnai traumų priežastis, kurių vyresnio amžiaus žmonėms vertėtų ypatingai vengti. Taip pat reikėtų vengti nesuapvalintų ir aštrių kampų, į kuriuos galima būtų susižeisti.

Gražūs virtuvės baldai

Gražūs virtuvės baldai…

Tokių pat kampų turėtų vengti ir šeimos turinčios vaikų. Be to, vaikams turi būti patogu pasiekti kai kurias spinteles, kriauklę. Patogiausia po kriaukle spintelėje laikyti specialią kėdutę pasilypėjimui, tokiu atveju virtuvės baldai galės būti tokio pat dydžio patogūs tiek suaugusiems, tiek vaikams.

VirtuvesBaldai.lt gali pasiūlyti virtuvės baldų įvairiems žmonėms, tiek vienišiams, tiek sode gyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, tiek ir didelėms šeimoms su vaikais. Be to, specialistai ne tik pagamins baldus, bet ir padės juo suprojektuoti, išsirinkti ir suderinti, tačiau pagrindinis darbas – nuspręsti, kokie virtuvės baldai Jums priimtiniausi yra Jūsų bei Jūsų šeimos narių darbas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *